Tauron Nowa Muzyka Katowice
20 - 22
VI 2019
TAURON
NOWA MUZYKA
KATOWICE

Rusza nabór wolontariuszy na 14. edycję Tauron Nowa Muzyka Katowice!

15.04.2019
  • Rejestracja tylko on-line!
  • Zgłoszenia tylko do 15 maja!
  • Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 26 maja!
  • Formularz zgłoszeniowy : KILKNIJ TUTAJ

Od dziś każda chętna, odpowiedzialna oraz słowna osoba może pomóc przy organizacji Festiwalu! Aby zostać wolontariuszem i wziąć udział w produkcji tego międzynarodowego wydarzenia, wystarczy mieć ukończone 18 lat, mówić po angielsku, być w pełni dyspozycyjnym w dniach 20-22 czerwca oraz wysłać do nas poprawnie wypełniony formularz. Nie czekaj i wyślij swoje zgłoszenie! Przekonaj nas, że to właśnie Ty powinieneś dołączyć do festiwalowej ekipy! 

Wolontariusze są nieodłączną częścią każdego festiwalu. Wspierają zespół produkcyjny na praktycznie wszystkich polach i przyczyniają się do sprawnego funkcjonowania imprezy, w której uczestniczy kilkadziesiąt tysięcy osób. Nasi ochotnicy będą pomagać m.in. przy wydawaniu i sprawdzaniu opasek, obsłudze punktów informacyjnych, depozytu oraz biura prasowego, a także gastronomii.

Na wolontariuszach spoczywać będzie spora odpowiedzialność, ale praca przy festiwalu to również niewymierne korzyści. Oprócz zdobycia unikalnego doświadczenia i nawiązania nowych kontaktów, Wasz wysiłek zrekompensuje możliwość udziału w wybranych festiwalowych koncertach po zakończeniu zmiany.

Tauron Nowa Muzyka Katowice zapewnia obowiązkowe ubezpieczenie NW na czas trwania imprezy, specjalny t-shirt oraz jedzenie i napoje. Wszyscy wolontariusze mogą liczyć na jeden ciepły posiłek dziennie. Dla zainteresowanych przewidziano również bezpłatne miejsce na polu namiotowym.

Każdy chętny wolontariusz otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział przy organizacji festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice 2019. Nasz wolontariat to wyśmienita przygoda i dobry sposób na rozpoczęcie lata w rytmie najświeższej elektroniki!

Prosimy o przemyślane deklaracje. Wolontariat to wielka przygoda, ale również ciężka praca! Przed wysłaniem swojego zgłoszenia zastanów się uważnie, czy na pewno znajdziesz dla nas czas i sprostasz wyzwaniu!

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie wolontariatem zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko
z wybranymi osobami.
Osoby, które chcemy zaprosić do grona naszych wolontariuszy, otrzymają od nas wiadomość 26 maja. Jeżeli do końca tego dnia nie otrzymacie żadnego sygnału z naszej strony – zapraszamy Was za rok!    

Więcej informacji o procesie rekrutacji uzyskasz pisząc na adres:

wolontariat@festiwalnowamuzyka.pl