fbpx
Tauron Nowa Muzyka Katowice
20-23.06.
2024
TAURON
NOWA MUZYKA
KATOWICE

Startuje sprzedaż karnetów na edycję 2018!

31.10.2017
 • Karnet 4-dniowy od 359,00 zł
  Start sprzedaży: 01.11.2017 r. (12:00)
 • Karnet 3-dniowy od 309,00 zł
  Start sprzedaży: 01.02.2018 r.
 • Karnet 2-dniowy od 199,00 zł
  Start sprzedaży: grudzień 2017 r.
 • Bilet 1-dniowy od 169,00 zł
  Start sprzedaży: II kwartał 2018 r.
 • W grudniu pierwsze ogłoszenie artystów przyszłorocznej edycji!

Sprawdź ceny KARNETÓW

Jako pierwsze w sprzedaży pojawią się karnety 4-dniowe, czyli te obejmujące wszystkie dni festiwalu (czwartek – niedziela). Karnety będą do nabycia w promocyjnej cenie 359,00 zł, ale ich liczba jest ograniczona i warto pospieszyć się z zakupem. Później cena wzrośnie do 389,00 zł. Osoby, które zdecydują się na karnet 4-dniowy będą mogły liczyć na ważne udogodnienia. Przede wszystkim po raz pierwszy już na etapie zakupu będą mogły wybrać miejsce siedzące (w ramach dostępnej puli) na koncert otwarcia oraz zamknięcia w NOSPR. Kolejnym udogodnieniem będzie pierwszeństwo wejścia do sali kameralnej Narodowej Orkiestry podczas piątkowych i sobotnich koncertów, ale liczba zarezerwowanych miejsc dla posiadaczy karnetów 4-dniowych będzie ograniczona.

Bardzo uważnie wsłuchujemy się w głosy naszych festiwalowiczów i zmiany, które proponujemy od przyszłorocznej edycji, wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wielu osób, szczególnie tych zainteresowanych koncertami w NOSPR. Nasz Festiwal jest dosyć nietypowy, ponieważ równocześnie odbywa się w zjawiskowej siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, w  futurystycznym budynku Międzynarodowego Centrum Kongresowego oraz na otwartej przestrzeni należącej do nowego, pięknego Muzeum Śląskiego. Wszystkie trzy organizacje tworzą katowicką Strefę Kultury, serce Festiwalu. Dlatego pod względem organizacyjnym to zupełnie różne światy i próbujemy je ze sobą pogodzić. Wprowadzamy udogodnienia, ponieważ chcemy docenić osoby, które spędzą z nami cały Festiwal, ale równocześnie musimy też pamiętać o pozostałych uczestnikach Nowej Muzyki trzymając otwarte drzwi jak najszerzej  – powiedział Adam Godziek, organizator i współwłaściciel Festiwalu.

Kolejną ważną nowością jest wprowadzenie do sprzedaży już od pierwszego dnia karnetów pakietowych tj. wraz z polem namiotowym. Tego rodzaju karnety będą również do nabycia przy zakupie karnetów 3-dniowych oraz 2-dniowych, ale od tej edycji miejsca na polu namiotowym nie będzie już można zakupić osobno tj. bez posiadania karnetu na Festiwal.

To świadoma decyzja. Po pierwsze wprowadzając sprzedaż karnetów z polem namiotowym już od pierwszego dnia uspokajamy zagorzałych fanów naszego kempingu, że taka strefa będzie przygotowana w ramach Festiwalu i warto już teraz rozważyć zakup miejsca. Po drugie zależy nam, aby z pola namiotowego – dla bezpieczeństwa jego uczestników – mogły skorzystać tylko osoby rzeczywiście uczestniczące w Festiwalu. Jeśli jednak ktoś wcześniej kupi zwykły karnet, a dopiero później będzie chciał dokupić miejsce na polu – taką możliwość otrzyma już na miejscu, oczywiście pod warunkiem, że będą jeszcze miejsca – podkreśla Adam Pomian, organizator i współwłaściciel Festiwalu.

Pierwsze, duże ogłoszenie artystów, którzy wystąpią w dniach 28.06 – 01.07.2018 r. podczas 13.edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice, nastąpi w grudniu!