fbpx
Tauron Nowa Muzyka Katowice
20-23.06.
2024
TAURON
NOWA MUZYKA
KATOWICE

Nils Frahm wraca w listopadzie 2018 do NOSPR!

11.07.2018
  • Bilety w cenie 130/160/190 PLN
  • Dostępne w kasach NOSPR oraz na stronie
  • www.bilety24.pl

Już 26 listopada Nils Frahm zagra koncert w Katowicach. Koncert w NOSPR odbędzie się w ramach pierwszej od 3 lat trasy koncertowej wirtuoza fortepianu. Bilety trafiły właśnie do sprzedaży!

 

Czarodziej instrumentu

Przez cały okres dzieciństwa Nils Frahm uczył się gry na fortepianie. Zgłębiał style klasycznych pianistów oraz muzykę współczesnych twórców. Dziś kontynuuje pracę jako znakomity kompozytor, producent i słynny pianista ze swojego studia w słynnym Funkhaus. Jego czarujące występy na żywo oraz niekonwencjonalne podejście do klasycznego instrumentu, który traktuje kontemplacyjnie i intymnie, przysporzyły mu tysiące fanów na całym świecie.

 

Pierwsza trasa od 3 lat

Dzięki wysoce rozwiniętemu poczuciu kontroli i powściągliwości oraz poziomowi emocji i osobowości Nils Frahm zyskał światowy rozgłos. Pisał muzykę do filmów, opublikował kilkanaście albumów, z których ostatni to tegoroczny „All Melody”. Tegoroczna trasa to pierwsza seria koncertów Nilsa Frahma od 2015 roku, kiedy wystąpił podczas imprezy Before Tauron Nowa Muzyka Katowice 2015.

Teraz More music agency, organizator Tauron Nowa Muzyka Katowice, ma zaszczyt zaprosić na koncert Nilsa Frahma w siedzibie NOSPR już 26 listopada!

Kup bilet na koncert

Wydarzenie na FB