Fabryka Porcelany
ul. Porcelanowa 23
Koncerty
15:30 Coals
WEJŚCIE BEZPŁATNE!
W Fabryce Porcelany zagra młody duet Coals, reprezentanci lokalnej sceny muzyki elektronicznej. Zespół tworzy wokalistka Katarzyna Kowalczyk i odpowiadający za warstwę muzyczną Łukasz Rozmysłowski. Coals znany jest z melancholijnych, folkowych ballad, w których da się usłyszeć również popowe melodie. W wywiadach przyznają się do inspirowania skandynawskim brzmieniem, ale także polską poezją oraz atmosferą rodzinnego Śląska.
Z okazji Festiwalu specjalną ofertę przygotowuje Bistro Prodiż, zlokalizowane na terenach dawnej fabryki. W godzinach 10:00 – 17:00 dla zmęczonych festiwalowym życiem uczestników serwowane będą brunche, a także pizza z komina. Oczywiście dostępne będą również regularne pozycje z menu oraz rozbudowana strefa relaksu.
Na terenie fabryki w tych samych godzinach odbędzie się także giełda płyt vinylowych, CD, oraz kaset magnetofonowych, a także sprzedaż oficjalnych produktów wydawnictw.
Dodatkowo dla miłośników techniki przygotowano w sobotę bezpłatne wycieczki z przewodnikiem po Fabryce Porcelany, które odbędą się w godzinach: 12:00, 14:00, 16:00. Zapisy na miejscu.
.
.
.
.
.