fbpx
Tauron Nowa Muzyka Katowice
19-22.06.
2025
TAURON
NOWA MUZYKA
KATOWICE

Listopad z koncertami w Hipnozie

01.10.2021

Jesienny wysyp koncertów w katowickim Jazz Clubie Hipnoza.

7 listopada

Kassa Overall to muzyk jazzowy, MC, piosenkarz, producent i perkusista, wykształcony w tradycji takich legend, jak Elvin Jones, czy Billy Hart. W swej twórczosci udanie spaja awangardowe eksperymenty jazzowe i elektroniczne z hip-hopowymi technikami produkcji.

10 listopada

Robag Wruhme to człowiek-instytucja i wzór, jak powinno sie grac DJ sety. Weteran europejskiej sceny klubowej. W maju 2020 roku nakładem kultowej wytwórni Kompakt ukazał się ostatni jak dotąd singiel Robaga ze znakomicie przyjętymi utworami – mrocznym „Yes” i euforycznym „Calma Calma”.

12 listopada

Zdechły Osa to wychowanek wrocławskiego Kosmosu. Twórca, którego nie sposób nazwac ani raperem, ani rockmanem, ani – tym bardziej – elektronikiem, ale z czystym sumieniem można go okreslic mianem jednego z ciekawszych głosów krajowego podziemia schyłku drugiej dekady XXI wieku.

21 listopada

Grandbrothers to przede wszystkim znakomici performerzy. Od lat intensywnie koncertują w całej Europie, wyprzedzając zarówno kluby, jak i filharmonie. Erol Sarp i Lukas Vogel zasłynęli „czterorekim” podejsciem do fortepianu, łącząc zdobycze technologii z wrodzona muzykalnością.

27 listopada

GUS GUS wciąż prezentuje doskonała formie sceniczna – nie tylko podczas koncertów. Współzałozyciel i producent grupy Birgir Thorarinsson regularnie miksuje muzykę w klubach i własnie z setem didzejskim wystapi w Andrzejki w Jazz Club Hipnoza.

Współgospodarzem imprezy jest Miasto Katowice.