fbpx
Tauron Nowa Muzyka Katowice
20-23.06.
2024
TAURON
NOWA MUZYKA
KATOWICE

Limit został wyczerpany. Jesteś niezaszczepiony/a, ozdrowieńcem i chcesz bawić się w tym roku na festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice?

15.07.2021

Limit dla osób niezaszczepionych/ozdrowieńców został wyczerpany.

Jesteś niezaszczepiony/a, ozdrowieńcem i chcesz bawić się w tym roku na festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice? Przeczytaj uważnie!

Jeżeli masz bilet, ale nie masz szczepienia (czyli nie przyjąłeś dwóch pełnych dawek – lub jednej w przypadku szczepionki jednodawkowej –  i nie upłynął czas 14 dni od przyjęcia ostatniej dawki w momencie wejścia na imprezę) lub jesteś ozdrowieńcem możesz wejść na festiwal, o ile znajdziesz się w grupie 250 osób. Taki limit wynika z obecnie obowiązujących przepisów epidemiologicznych.

Żeby mieć pewność, że znalazłeś się w grupie 250 osób objętych limitem prześlij nam możliwie szybko na specjalny adres 250@festiwalnowamuzyka.pl następujące dane: 

1/ imię i nazwisko

2/ PESEL lub numer dowodu osobistego

3/ numer biletu

Uwaga: dla każdego posiadacza biletu należy przesłać odrębną wiadomość e-mail. Decyduje kolejność zgłoszeń. Za prawidłowe zgłoszenie możemy uznać tylko to, które zawiera wszystkie ww. dane.

Po przesłaniu wiadomości otrzymasz potwierdzenie, że ją otrzymaliśmy oraz informację czy znalazłeś się w grupie 250 osób, które mogą wejść na festiwal. Potwierdzenia będziemy wysyłali jak najszybciej, najpóźniej 7 dni przed datą rozpoczęcia festiwalu.

Osobom, które zgłosiły chęć udziału w imprezie, a które nie znalazły się na liście, przysługuje prawo do zwrotu biletu i odzyskania pieniędzy.

Przykro nam, że musicie przez to przechodzić. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli się spotkać już bez żadnych ograniczeń.

Pozdrawiamy, zespół Tauron Nowa Muzyka Katowice