fbpx
Tauron Nowa Muzyka Katowice
20-23.06.
2024
TAURON
NOWA MUZYKA
KATOWICE

Rusza nabór wolontariuszy!

16.04.2018
  • Wystartował nabór wolontariuszy!
  • Rejestracja tylko on-line
  • Zgłoszenia przyjmujemy tylko do
    15 maja!
  • Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone
    28 maja

Żadne święto muzyki nie odbędzie się bez pomocy wolontariuszy! Rozpoczynamy nabór osób, które chcą zaangażować się w organizację wiodącego festiwalu muzyki elektronicznej – Tauron Nowa Muzyka Katowice! Wolontariusz musi mieć ukończone 18 lat, znać język angielski oraz być w pełni dyspozycyjny w dniach 28 czerwca – 1 lipca.  Poszukujemy przede wszystkim osób odpowiedzialnych oraz godnych zaufania. Przekonaj nas, że to właśnie Ty powinieneś dołączyć do festiwalowej ekipy!

Wolontariusze są nieodłączną częścią każdego festiwalu. Wspierają zespół produkcyjny na praktycznie wszystkich polach i przyczyniają się do sprawnego funkcjonowania imprezy, w której uczestniczy kilkadziesiąt tysięcy osób. Nasi ochotnicy będą pomagać m.in. przy wydawaniu i sprawdzaniu opasek, obsłudze punktów informacyjnych, depozytu oraz biura prasowego, a także gastronomii.

Na wolontariuszach spoczywać będzie spora odpowiedzialność, ale praca przy festiwalu to również niewymierne korzyści. Oprócz zdobycia unikalnego doświadczenia i nawiązania nowych kontaktów, Wasz wysiłek zrekompensuje możliwość udziału w festiwalowych koncertach po zakończeniu zmiany.

Tauron Nowa Muzyka Katowice zapewnia obowiązkowe ubezpieczenie NW na czas trwania imprezy oraz okazjonalny t-shirt. Wszyscy wolontariusze mogą liczyć na jeden ciepły posiłek dziennie oraz napoje. Dla zainteresowanych przewidziano również bezpłatne miejsce na polu namiotowym.

Każdy wolontariusz otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział przy organizacji festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice 2018. Nasz wolontariat to wyśmienita przygoda i dobry sposób na rozpoczęcie lata w rytmie najświeższej elektroniki!

Prosimy o zgłoszenia tylko od osób pełnoletnich i odpowiedzialnych. Wolontariat to wielka przygoda, ale i momentami ciężka praca! Przed zarejestrowaniem swojej osoby zastanów się uważnie, czy na pewno znajdziesz dla nas czas i sprostasz wyzwaniu!

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz pod poniższym linkiem:
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie wolontariatem zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Po zakończeniu procesu rekrutacji jej wyniki podamy do publicznej wiadomości, więc jeżeli do tego czasu nie otrzymaliście sygnału – zapraszamy Was za rok!

Więcej informacji o procesie rekrutacji uzyskasz pisząc na adres:
wolontariat@festiwalnowamuzyka.pl