fbpx
Tauron Nowa Muzyka Katowice
19-22.06.
2025
TAURON
NOWA MUZYKA
KATOWICE

Zakupione bilety i karnety zachowują ważność!

22.01.2021
  • Karnety i bilety z ubiegłoroczną datą festiwalu zachowują ważność!
  • Nie trzeba ich wymieniać!
  • Wejściówki upoważniają do udziału w te same dni tygodnia co w edycji 2020

Między 3 a 6 czerwca 2021 roku powróci Tauron Nowa Muzyka Katowice. Program przeniesionej 15. edycji festiwalu nie zmieni się. Od uroczystego koncertu otwarcia w NOSPR, przez dwa biletowane dni w Strefie Kultury, po darmowy, bezpłatny finał na Sztauwajerach – festiwalowy „długi weekend” gwarantuje ogrom wspaniałych przeżyć.

Ufamy, że w pierwszy weekend czerwca spotkamy się w katowickiej Strefie Kultury. Niebawem ogłosimy kolejnych artystów, którzy poszerzą program Tauron Nowa Muzyka Katowice 2021. Już wkrótce podamy więcej szczegółów.

Wszystkie zakupione dotąd karnety i bilety z ubiegłoroczną datą festiwalu zachowują ważność. Nie trzeba ich wymieniać! Między 3 a 6 czerwca będziecie mogli na ich podstawie uczestniczyć w Tauron Nowa Muzyka Katowice 2021. Zeszłoroczne wejściówki upoważniają do udziału w te same dni tygodnia, czyli np. karnet dwudniowy z datą 2020 upoważnia do wejścia w piątek (04.06) i sobotę (05.06) podczas TNMK2021 itd. Każda osoba, która nabyła karnet lub bilet, ale nie może wziąć udziału w festiwalu w nowym terminie, ma prawo zwrócić go u sprzedawcy.

Od początku istnienia staramy się prezentować to, co najciekawsze we współczesnej muzyce z pogranicza jazzu, elektroniki i tanecznych rytmów. Chcemy dalej dostarczać te niezapomniane wrażenia. Niestety obecna sytuacja jest bardzo trudna dla organizatorów ambitnych festiwali muzycznych. Również dla nas. Z całych sił pracujemy, aby kontynuować festiwal, ale potrzebujemy w tym Waszego wsparcia. Zachęcamy do zachowania karnetów i biletów oraz licznego udziału w czerwcowym Tauron Nowa Muzyka Katowice 2021. Bilety i karnety są w sprzedaży. Do zobaczenia w pierwszy weekend czerwca!