Tauron Nowa Muzyka Katowice
20 - 22
VI 2019
TAURON
NOWA MUZYKA
KATOWICE

20 VI thursday

NOSPR Concert Hall
20:00 – 22:00 | RHYE

21 VI friday

  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 00:00
  • 01:00
  • 02:00
  • 03:00
  • 04:00
  • 05:00
  • 06:00
  • 07:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 00:00
  • 01:00
  • 02:00
  • 03:00
  • 04:00
  • 05:00
  • 06:00
  • 07:00
  • City of Music Stage
    • Fisz Emade Tworzywo
    • Kraftwerk - 3D
    • The Mouse Outfit
  • More Music Hall
    • Jazzanova live
    • GAIKA
    • Amnesia Scanner
    • Bjarki live AV
  • Red Bull Stage
    • Sosky
    • Kornél Kovács
    • Thomas Fehlmann
    • Karen Gwyer
    • Marie Davidson
    • Neon Chambers
    • Oscar Mulero
  • Carbon – Dance/Friends!
    • Mala Herba (Oramics showcase)
    • ISNT (Oramics showcase)
    • AWA
    • MUKA
    • LAFAWNDAH
    • Brat Star
  • Secret Stage
    • Atom™ & Jacek Sienkiewicz
    • Anja Schneider
    • Deena Abdelwahed
  • NOSPR Concert Hall
    • Envee
    • Askjell
  • NOSPR Chamber Hall
    • Resina
    • Madison McFerrin
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • Muzeum Śląskie
    • Museum for 1 PLN
    • Radio Zajawka
    • SYNY
  • Galeria Szara
    Galeria Szara (Grey Gallery)

22 VI saturday

  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 00:00
  • 01:00
  • 02:00
  • 03:00
  • 04:00
  • 05:00
  • 06:00
  • 07:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 00:00
  • 01:00
  • 02:00
  • 03:00
  • 04:00
  • 05:00
  • 06:00
  • 07:00
  • City of Music Stage
    • SMOLIK // KEV FOX
    • Apparat live
    • Skepta
  • More Music Hall
    • Król
    • Andrea Belfi
    • Yves Tumor
    • GusGus
  • Red Bull Stage
    • Kamp!
    • Wrong Dials
    • Novo Line
    • Laurel Halo
    • Mariel Ito
    • Roman Flügel
    • Matthew Dear
  • Carbon – Dance/Friends!
    • Ana Carla Maza
    • Tatiana Heuman
    • Fatima Al Qadiri live
    • Ivo Dimchev
    • coucou chloe
    • dogheadsurigeri (Oramics showcase)
    • AVTOMAT (Oramics showcase)
    • Monster (Oramics showcase)
  • Secret Stage
    • Ptakh_Jung
    • Nazar
    • HVOB live (clubset)
    • Sosky (live)
  • NOSPR Concert Hall
    • Kamil Pivot
    • RAT KRU
  • NOSPR Chamber Hall
    • Lisa Morgenstern
    • K Á R Y Y N
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • Muzeum Śląskie
    • Museum for 1 PLN
    • Roaming around the Museum
    • “The light of history. Upper Silesia over the centuries” Exhibition Tour
    • Chill Jam
  • Rozbark
    • Trip to Rozbark

23 VI sunday

FAJRANT na Sztauwajerach

* Free entrance. Place: Dolina Trzech Stawów, róg ul. Granicznej i ul. Kazimierza Pułaskiego, see exact location

09:00-11:00 | Piotr Bejnar
11:00-13:00 | Michał Margański
13:00-14:30 | Jaromir Kaminski
14:30-16:30 | Raidho
16:30-18:00 | GYRL
18:00-20:00 | Glasse
20:00-22:00 | Red Axes